Okulary do czytania

Zobacz nasz katalog okularów! Zobacz nasz katalog dla okularów Neuca!

Okulary do czytania marki BRANDEX są projektowane z wielką dbałością o każdy szczegół, zgodnie z normą PN – EN 14139:2010. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że nosi okulary wysokiej jakości, spełniające normy europejskie i odpowiednio oznakowane. Każda partia okularów do czytania marki BRANDEX jest dodatkowo badana przez Państwowy Instytut Badawczy Centralnego Instytutu Ochrony Pracy.

Okulary Brandex do czytania - oferta producenta

W ofercie przygotowaliśmy okulary do czytania z wysokiej jakości tworzywa, z oprawką metalową lub półoprawką. Oferujemy najnowsze trendy: kolorowe oprawki, klasyczne modele, modele unisex, czy biznesowe dopasowane do preferencji różnych grup użytkowników. U nas każdy znajdzie model okularów odpowiedni dla siebie. Kolor, materiał, z jakiego jest wykonana oprawka, a także jej kształt mówią sporo o włascicielu okularów i o jego osobowości. Producent okularów do czytania Brandex oferuje sprzedaż hurtową oraz detaliczną produktów w niespotykanych na rynku cenach.Okulary do czytania - różne rodzaje oprawek do wyboru:

Oprawki bezramkowe - delikatne i prawie niewidoczne. Sugerują osobę, która dobrze czuje się ze sobą i jest z siebie zadowolona. Nie przywiązuje nadmiernej uwagi do trendów, ale chce wyglądać dobrze i profesjonalnie.

Prostokątne oprawki - stylowe, klasyczne. Wybierane przez osoby zdecydowane, solidne, ale jednocześnie z reguły nie lubiące się wyróżniać z tłumu. Wyjątkiem są prostokątne oprawki okularów do czytnia z grubego tworzywa w nietypowych kolorach, które zdecydowanie zwracają uwagę.

Oprawki okrągłe – wybierane są często przez osoby kreatywne oraz o spokojnym usposobieniu. Sugerują romantyczną naturę i zamiłowanie do przyrody.

Oprawki kocie - oprawki do okularów do czytania w tym kształcie wybierane najczęściej przez kobiety pewne siebie, które wiedzą czego chcą i mają jasność, jak to zdobyć, które stawiają na kobiecość i chcą wyrazić siebie.

Oprócz okularów do czytania w ofercie posiadamy także okulary sportowe oraz okulary przeciwsłoneczne. Prowadzimy również hurtową sprzedaż okularów do czytania w etui.

Uniwersalne okulary do czytania i komputera